Utstillingsresultater 2009

 

Utstillingsresultater 2009

Utenlandsresultater klikk her

 

LETOHALLEN, 29.12.09

Dommer: Leif Lehmann Jørgensen, Danmark (4+4)

BIR,BIR-Vet.: Ch.Al-Dahna's Requita The Sunshineflower "Requita"

BIM: Ch.Caravan Xorret De Cati "Jesus"

 

BH-2,Cert.: Al-Dahna's Tirone "Tommy"

 

BT-2,Cert.: Al-Dahna's Whitney Houston "Chiara"

BT-3: Al-Dahna's Vitae Victoria "Victoria"

 

BIR,BIS-Oppdretter: Kennel Al-Dahna's

 

NORSK VINNER UTSTILLING, NKK-LILLESTRØM, 29.11.09

Dommer: Roberto Posa, Sveits (11+10)

BIR, NV-09, CACIB, Ny INT Uch.: Ch.Elan Seabring The Matrix "Matrix"

BIM, NV-09, CACIB: Ch.Elsto Khariz' Amazing Amanda "Amanda"

 

BH-2, res.CACIB: Ch.Shake Down At Night "Sjakk"

BH-3, Cert.: Jacosta Gold But Not Copper

BH-4: Tell's Chills'N Thrills

 

BT-2, res.CACIB: Ch.Falling From Thirteen "Rose Mary"

BT-3, Cert, Ny N Uch.: LCch.Pauline Leon Of Poppyfield "Loppe"

BT-4: Charlotte Du Menuel Galopin

Kongsberg HK, Kongsberg, 14.11.09

Dommer: Bernadette Beare, Irland (5+3)

 

BIR: Ch.Moving Sleeping Satelite

BIM: Ch.Moving Ain't No Dream

 

BH-2: Ch.Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BH-3: Ch.Moving Stardust

BH-4: Ch.Antheartica's Armed'N Dagerous "Armani"

 

BT-2: Ch.Antheartica's Diamonds'N Pearls "Athene"

BT-3,Cert.: Jacosta Black Mariah "Copper"

 

Fitjar og Stord HK, Stord, 08.11.09

Dommer: Arne Foss, Norge (?+?)

BIR-Vet.: Ch.Al-Dahna's Requita The Sunshineflower "Requita"

 

 

Norsk Miniatyrhund klubb, Eidsvoll (Leto), 08.11.09

Dommer: Rita Reyniers (2+3)

BIR: Ch.Antheartica's A Man's Man "Pablo"

BIM: Ch.Antheartica's Peaches'N Cream "Lotta"

Norsk Dalmatiner Klubb, Eidsvoll (Leto), 07.11.09

Dommer: Leif Ragnar Hjorth, (2+1)

Ingen plasserte hunder med CK.

 

NKK, HAMAR, 04.04.09

Dommer:Geroge Konstopoulus, Hellas (8+9)

BIR, Cert., Cacib, Ny N Uch: Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BIM,Cacib: Ch.Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"

 

BH-2: T-Hirteen Mile Good Bye

BH-3: Ch.Antheartica's As You Desire Me "Alex"

BH-4: Kingsleah Kalahari "Fredrik"

 

BT-2,Cacib.: Ch.Gold'N Copper Heart'N Diamonds "Emma"

BT-3: Ch.Falling From Thirteen "Rosemary"

BT-4: Ch.Al-Dahna's Requita The Sunshineflower "Requita"

 

NORSK ROTTWEILERKLUBB, ASKIM, 20.09.09

Dommer: Hans Bierwolf, ? (0+1)

BIR,Cert.,BIG-4: Jacosta Black Mariah "Copper"

 

NKK ROGALAND, ORRE, 13.09.09

Dommer: Marit Sunde, Norge (?+?)

BIR: Ch.Gold'N Copper Heart'N Diamonds "Emma"

BIM: Ch.Antheartica's A Man's Man "Pablo"

 

BH-2,Cert., Ny N Uch: Elsto Khariz Abrakadabra "Jonas"

 

BT-2,Cert., Ny N Uch: Ch.Oprah Gandamak "Oprah"

BT-3: Elsto Khariz Eira "Eira"

BH-4: Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

 

BIR,BIS-4-Oppdretter: Antheartica

HUNDORP, 06.09.09

Dommer: Åke Sjöström, Sverige (3+1)

BIR,BIG-3: Ch.Antheartica's As You Desire Me "Alex"

BIM: Ch.Antheartica's Peaches'N Cream "Lotta"

 

BH-2,Cert.: Caravan Xorret De Cati "Jesus"

 

 

TRONDHEIM HUNDEFESTIVAL, STØREN 30.08.09

Dommer: Robin Searle,

BIR,BIG-4,Cert.: Antheartica's Fast'N Furiious "Justin"

BIM: Ch.Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BH-2: Ch.Antheartica's A Mans Man "Pablo"

BT-2: Ch.Antheartica's Peaches'N Cream "Lotta"

 

BIR,BIS-Oppdretter: Antheartica

NORSK LEONBERGERKLUBB, DRAMMEN, 30.08.09

Dommer: Juan Carrero Nevada (1+1)

BIR,Cert.: Caravan Xorret De Cati "Jesus"

KLUBBEN FOR STØRRE SELSKAPSRASER, DRAMMEN, 29.08.09

Dommer: Javier Sanchez, ? (1+1)

BIR: Ch.Falling From Thirteen "Rosemary"

 

BIM,Cert.: Caravan Xorret De Cati "Jesus"

TRONDHEIM HUNDEFESTIVAL, STØREN, 29.08.09

Dommer: Josefina Gomez Toldra, Spania   (2+5)

BIR,BIG-3: Ch.Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BIM,Cert.: Antheartica's Fast'N Furious "Justin"

 

BH-2: Ch.Antheartica's A Mans Man "Pablo"

BT-2: Ch.Moving Ain't No Sunshine "Lotta"

BT-3: Ch.Antheartica's Peaches'N Cream "Lotta"

BIR-Oppdretter: Antheartica

 

VEFSN HK, MOSJØEN, 22.08.09

Dommer: Hassi Assenmaher Fayel, Germany (?+?)

BIR,Cert., BIG-3: Sheraldji Black Velvet

BIM,Cert.: Sheraldji Van Halen

 

 

RANA TREKK OG BRUKSHUNDKLUBB, MOSJØEN, 23.08.09

Dommer: Leif Lehman Jørgensen, Norge (?+?)

BIR,Cert.: Sheraldji Black Velvet

BIM,Cert.: Sheraldji Van Halen

NORSK MYNDEKLUBB V/AFGHANERUTVALGET - AFGHANERSPESIALEN 2009

Dommer: Dr.Dorde Tesic, Serbia. (12+16)

BIS: Ch.Agha Djari's Wilson Of Xenos "Wilson"

BIM,Cert.: Al-Dahna's Vitae Victoria "Victoria"

 

BH-2,Cert.: Elsto Khariz' Odin "Odin"

BH-3: Ch.Antheartica's As You Desire Me "Alex"

BH-4: Tells Caught Ya Lookin

 

BT-2: Ch.Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BH-3: Ch.Elsto Khariz' Amazing Amanda "Amanda"

BH-4: Ch.Gold'N Copper Heart'N Diamonds "Emma"

 

BIS-Oppdretter: Antheartica

Fullstendig resultatliste ligger her!

 

NKK BJERKE, 15.08.09

Dommer: Richard Meen,

 

BIR,Cert., Ny N-Uch: Agha Djari's Wilson Of Xenos "Wilson"

BIM,Cert, Ny N-Uch: Falling From Thirteen "Rosemary"

NORSK MYNDEKLUBB, NESBYEN, 01.08.09

Dommer: Rony Doedijns, Nederland (8+9)

BIR,BIG,BIS-4,Cert.: Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BIM: Ch.Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BH-2: Ch.Antheartica's Armed N'Dagerous "Armani"

BH-3: Ch.Antheartica's As You Desire Me "Alex"

BH-4: Tell's Caught Ya Lookin

 

BT-2: Ch.Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"

BT-3: Ch.NV-05 Antheartica's Diamonds'N Pearls "Athene"

BT-4: Ch.Gold'N Copper Heart'N Diamonds "Emma"

 

 

NORSK TIBETANSK TERRIER KLUBB, NESBYEN, 02.08.09

Dommer: Jacki Jackson, Sør-Afrika (8+11)

 

BIR,BIG-2: Ch.Elsto Khariz Amazing Amanda "Amanda"

BIM: Ch.Moving Every Girls Dream "Gullixen"

BH-2, Cert.: Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BH-3: Ch.Antheartica's As You Desire Me "Alex"

BH-4: Ch.Antheartica's Armed'N Dangerous "Armani"

 

BT-2: Ch. Moving Stolen From Heaven "Mia"

BT-3: Ch.Antheartica's Peaches'N Cream "Lotta"

BT-4: Ch NV-05 Antheartica's Diamonds'N Pearls

Cert.: Moving Checked Upa Boy Ina Corvette "Aisha"

MOSS OG OMEGN HK, MOSS, 25.07.09

Dommer: Eli Marie Klepp (2+2)

BIR,BIG-2: Ch.Gold'N Copper Heart'N Diamonds "Emma"

BIM: Al-Dahna's Up To Date "Sesto"

 

 

ÅSNES OG OMEGN HK, VÅLER, 05.07.09

Dommer: ?? (5+7)

BIR: Ch.Antheartica's Beauty'N Brains "April"

BIM: Ch.Antheartica's A Man's Man "Pablo"

 

BH-2,Cert.: Caravan Xorret De Cati "Jesus"

BH-3: Spartacus av Poppyfield

BH-4: Antheartica's Fast'N Furious "Justin"

 

BT-2: Ch.Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BT-3,Cert.: Elsto Khariz Dina "Dina"

BT-4: Caravan Colour Of Nepenthe

 

 

Vestnes Hundeklubb, 04.07.09

Dommer: Lokodi,Csaba Zsolt (1+1)

BIR, BIG-2, Cert: Caravan Color Ain´t Necessary "Pisty"

BIM, Cert: Caravan Xabia

 

Norsk Eurasierklubb, Vålerbanen, 04.07.09

Dommer: Eli Marie Klepp (5+7)

BIR, BIG3, Cert, Ny CH: Antheartica's A Man's Man "Pablo"

BIM: Ch.Antheartica's Earth Wind'N Fire "Emily"

BH-2: Ch.Moving Every Girls Dream "Gullixen"

BH-3: Caravan Xorret De Cati  "Jesus"

BH-4: Antheartica's Fast'N Furious "Justin"

BT-2: Ch.Moving Stolen From heaven "Mia"

BT-3: Ch.Antheartica's The Divine Garbo "Garbo"

BT-4,Cert.: Petrushka av Poppyfield

BIR-Oppdretter: Antheartica