Terminlister i Norden 2009

Internasjonale Utstillinger i Danmark

 

Dato Arrangør Sted Dommer Påmeldingslink Påmeldingsfrist
 14.02.09 DKK  Fredericia Nina Karlsdotter, Sverige    10.01.09
 03.05.09  DKK, Crufts kvalifiserende  Aalborg Annette Bystrup, Danmark    28.03.09
 13.06.09  DKK  Vejen Zafra Sirik, IL    09.05.09
 14.06.09  DKK  Vejen  Maria Marionka Dekaristou, Hellas    09.05.09
 15.08.09  DKK  Hillerød Hans v.d. Berg, Holland    11.07.09
 19.09.09  DKK  Brøndby Javier Sanchez Fernandez, Spania    15.08.09
 20.09.09  DKK - Københavnvinner  Brøndby Georges Kostopoulos, Hellas    15.08.09
 07.11.09  DKK  Herning Hans Lehtinen, Finland    03.10.09
 08.11.09  DKK - Dansk Vinner  Herning  Ole Staunskjær, Danmark    03.10.09

 

Internasjonale Utstillinger i Sverige

 

Dato Arrangør Sted Dommer Påmeldingslink Påmeldingsfrist
 22.03.  Sydskånska KK - SV-09  Malmö Zoran Brankovich, Serbia  INT.  16.02
 12.04  Stockholm KK  Stockholm/Kista Helen Furber, Australia  Nasjonal  16.03
 26.04  Wästmanlands KK  Rocklunda/Västeraas  Göran Bodegård, Sverige  INT.  16.03
 10.05  Skaraborgs KK  Larv/Skara Ewa Nilsson, Sverige  Nasjonal  13.04
 16.05  Nordkskånska KK  Hässleholm  Agneta Kappers, Sverige  Nasjonal  15.04
 16.05.  Söndra Norrbotns KK
 Piteå Hans Lehtinen, Finland  Nasjonal  14.04
 24.05  Uppsala Läns KK  Österbybruk  Tamàs Jakkel, Ungarn  INT.  20.04
 07.06  Norra Älvsborg KK  Vänersborg Seamus Oats, Irland  Nasjonal  27.04
 06.06  Østergötlands KK  Norrköping    Nasjonal  
 14.06  Dalarnas KK  Avesta Benny Blid von Schedvin, Sverige
 
 Nasjonal  11.05
 13.06  Västerbotten KK  Vännäs Kennet Edh, Sverige  INT.  11.05
 14.06  Västerbotten KK  Vännäs Karl Erik Johansson, Sverige  Nasjonal  11.05
 28.06 Södra Älvsborgs KK  Borås Michael Gadsby, England  Nasjonal  
 28.06  Norra Norrbotns KK  Gällivare Stelios Makaritis, Hellas  INT.  
 04.07  Gotlands KK  Visby  Dagmar Kenis-Pordham, England  Nasjonal  
 05.07  Gotlands KK  Visby Veiga Maria Gabriella, Portogal  INT.  
 04.07  Söndra Norrbotn KK  Piteå Gunnar Norlin  INT.  
 10.07  Hallands KK  Tvååker Åke Cronander, Sverige  Nasjonal  
 11.07  Hallands KK  Tvååker  Tina Permo  INT.  
 11.07  Hälsinglands KK  Alfta Forspark Lena Stålhandske, Sverige  Nasjonal  
 18.07  Wästmanlands KK  Köping    INT.  
 26.07  Värmlands KK  Ransäter    INT.  
 02.08  Jämtland-/Härjedalens KK Östersund Karin Hedberg, Sverige  INT.  
 08.08  Örebroläns KK  Askersund    Nasjonal  
 09.08  Blekinge KK  Ronneby    INT.  
 15.08  Södermannslands KK  Rosvalla/Nyköping    Nasjonal  
 16.08  Östergötlands KK

 Himmelstalund/

Norrköping

   INT.  
 23.08 Stockholm KK Stockholm    Nasjonal  
  replica panerai watches        
  http://www.watchonsale.co        
           
           
           
           

 

Internasjonale Utstillinger i Finland

 

Dato Arrangør Sted Dommer Påmeldingslink Påmeldingsfrist